Zápasy čtvrtfinálové tabulky

28. března 2008 v 10:14 | Yoh |  MS 2007

Česká republika - Bělorusko

8 : 2

- Po očekávaném vítězství amerických hokejistů v úvodním zápase s Rakouskem (6 : 2) se i od českých hokejistů očekávalo přesvědčivé vítězství. Zápas se už od začátku vyvíjel podle našich představ a navnadil po dobrém výkonu české fanoušky na další úspěch

Českárepublika - Rakousko

6 : 1

- Další zápas s outsidrem měla být jen povinná příprava na nejsilnější mužstvo ve skupině, USA. Rakousko ale podalo docela sympatický výkon, jen třetí třetinu vůbec nezvládli. Nejlepším hráčem utkání byl bezpochyby David Výborný, který podal vynikající výkon a i jeho zásluhou jsme nakonec vyhráli vysoko 6 : 1 a tým byl psychicky velmi dobře připraven na nadcházející boj o 1. místo v tabulce.

Česká republika - USA

4:3

- Boj o první místo sliboval atraktivní napínavý hokej mezi dvěmy hokejovými velmocemi a přesně tak také utkání vypadalo. Celý zápas jsme byli ve vedení a to i zásluhou Romana Čechmánka , který vychytal mnoho nebezpečných situacích před naši brankou. O dramatický závěr se američané postarali 2 brankami ve 3. třetině a rázem bylo vyrovnáno na 3 : 3. Nakonec v poslední minutě svou skvělou trefou rozhodl o našem vítězství Bednář. V základní tabulce jsme neztratili ani bod a fanoušci začínali věřit v další úspěch našeho hokeje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Komu krom našeho týmu fandíte na mezinárodních akcích?

Slovensko 28.1% (36)
Kanada 10.9% (14)
Rusko 10.9% (14)
Švédsko 11.7% (15)
USA 7% (9)
Finsko 9.4% (12)
Japonsko 11.7% (15)
jiné 10.2% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama