Čtvrtfinále...

2. dubna 2008 v 20:02 | Yoh |  MS 2002 Göteborg

Česká republika - Rusko

1 : 3

- Naše hokejová reprezentace proplula světovým šampionátem bez ztráty jediného bodu.Teprve nyní ale turnaj začal naostro. Jediná prohra a český tým jede domů. "Je to hra vabank. Ale věřím, že jsme dobře připraveni," kouč Josef Augusta.
"Já jsem na šampionátu z jediného důvodu: abych vyhrál. A strašně by mě mrzelo, kdyby to nevyšlo. Dokázali jsme si, že na to máme," Jaromír Jágr
Tak jako na olimpiádě v Salt lake city nás Rusové znovu porazili a obhájce zlatého hatricku na šampionátu skončil . Zlomovým okamžikem byla neproměněná přesilovka 5 na 3 ve druhé třetině, kdy Jágr nastřelil pouze horní tyč. Za vítězství děkovali Rusové hlavně skvělému golmanovy Sokolovi.

Švédsko - Německo

6 : 2

Kanada - Slovensko

2 : 3

- Slovensko dokázalo neuvěřitelné ! Porazilo ve čtvrtfinále obhájce olympijského zlata Kanadu a jde do boje o medaile! !
Po gólech našeho mužstva se rozpoutala nepopsatelná euforie. Lidé si navzájem gratulovali a objímali se. Nenašel se nikdo, kdo by nezpíval národní hymnu,"
- Slováky potěšilo i vyřazení našeho týmu : To, že náš tradiční rival prohrál, nám přináší pocity navíc, emocionálně nám to ještě pozitivněji barví, protože v paměti jsou čerstvé zkušenosti, které byly nepříjemné. Teď se to nahradilo pozitivní změnou," Juráš - psycholog

Finsko - USA

3 : 1

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Komu krom našeho týmu fandíte na mezinárodních akcích?

Slovensko 28.1% (36)
Kanada 10.9% (14)
Rusko 10.9% (14)
Švédsko 11.7% (15)
USA 7% (9)
Finsko 9.4% (12)
Japonsko 11.7% (15)
jiné 10.2% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama