Česká republika - Itálie

7. května 2008 v 14:52 | Yoh |  MS 2008 Kanada

Česká republika - Itálie

7 : 2

Dnes v 1 hodinu v noci se k sledování dalšího zápasu našich reprezentantů odhodlali asi jen skalní fanoušci. Pro Italy už tento zápas nebyl důležitý a ani českému týmu na výsledku už nikterak nezáleželo. Zpestřením zápasů byly československé retro-dresy z roku 1947, kdy jsme poprvé získali mistrovský titul. Bohužel dresy nebyly přesnými replikami skutečných starých dresů, ale i přes pár chyb působily pěkným nostalgickým dojmem.
I přesto , že toto utkání mělo být jen povinnou výhrou našich hokejistů, prvních 5 minut to tak opravdu nevypadalo. Po rychlém Eratově gólu vzápětí Ialové z buly vyrovnali. A za chvíli dokonce zápas otočili. Brankář Marek Pinc si svou mizernou statistiku příliš nezlepšil, ale alespoň to bral s humorem.

Byl jste před zápasem nervózní?

To jsem neřešil. Byl jsem v klidu, ale když mi to tam spadlo, tak jsem si pro sebe povídal, že to moc pěkně začíná.
Celé utkání jsme Italy minimálně o dvě třídy přehrávali a některé kombinace, které si naši dovolili před prázdnou italskou klecí zaváněly až zbytečným zahazováním jasných gólů. Teď mluvím hlavně o Tomášovi Kaberlovi , který to se svými nezvyklými přihrávkami občas už trochu přeháněl.
Nakonec jsme svým dresům a předchozí generaci českých hráčů ostudu neudělali a i přes nevalný úvod jsme nakonec zvítězili s dostatečným náskokem 7 : 2.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama