Česko - Finsko

20. prosince 2009 v 15:52 | Yoh |  Novinky

Česká republika - Finsko (17.12. O2 aréna)

2 : 1 v prodloužení

Úvodní duel proti Finsku toho sliboval mnoho - zaplněnou arénu, rychlý hokej na nejvyšší úrovni a především účast hvězd, včele s Jaromírem Jágrem a možná poslední možnost vidět tohot špičkového hráče na vlastní oči v reprezentaci.

Přemluvil jsem svoje dvojče a dva kamarády, kteří se trochu zdráhali, protože na pátek nám učitelé slíbili 4 písemky, které nakonec dopadly podle očekávání (blamáž:), objednal lístky (200,-Kč) a ve čtvrtek jsme vlakem (195 Kč!:D) vyrazili směr Praha-Libeň.

Brzy jsme se přesvědčili, že aréna ani zdaleka vyprodaná neni (přišlo jen asi 13 000 diváků), ale atmosféra byla přesto skvělá.
Pokud jste ještě nenavštívili O2 arénu, věřte, že koupit si nejlevnější lístky v horním patře neznamená, že byste z té výšky nic neviděli. Naopak, máte skvělý přehled o celé hře. My si vzali i dalekohled, takže jsme nepřišli ani o detatailní pohled na Jardu:D.

Co se týče hry, určitě bylo na co koukat. Šancí bylo spousta, Jarda hrát skvěle, Vašíček nastřelil tyčku, naše oslabení ve 3 proti 5 a následný Sičákův samostatný nájezd na finského golmana byl asi nejsilnější okamžik zápasu. Dokonce jsme se dočkali i několika mexických vln.
Snad jen gólů mohlo padnout víc.
Musim pochválit i doprovodný program o přestávkách, kterej je někdy docela vtipnej. Třeba závod v kutálení sudů, kdy chudákovi chlapovi klouzaly boty tak, že se několikrát rozplácl na ledě:D.

Jsem rád, že jsem se zas po dlouhý době mohl podívat na reprezentaci, a i když v channel one cupu skončíme 3. nebo 4., všechny zápasy jsme odehráli poměrně dobře. Asi nejpohlednější hokej nabídl dnešní duel proti Rusku, jen škoda, že jsme se v průběhu turnaje vlastně ani jednou nedostali do vedení...
(obrázky a anketa pod perexem)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama