Pět nejlepších zařvání na gól :D

18. dubna 2010 v 11:54 | Yohh |  Má videa :)
Člověk si někdy ani neuvědomuje, jak jsou pro popularitu sportu důležití dobří komentátoři. Když jsem se jednou koukal na slovenskou extraligu a jejich komentátor po 3 minutách mlčení řekl, že stav je nerozhodný, zápas nemá tempo a kvalita extraligy se s NHL nedá srovnávat :D, tak tím asi moc diváků k televizním obrazovkám nepřipoutal. :D
U nás máme naštěstí  tým České televize včele s Robertem Zárubou a na ty si určitě stěžovat nemůžeme. Řekl bych, že co se týče komentátorů, tak jsme na tom v celosvětovym měřítku velmi dobře (snad s výjimkou vysílání světovýho poháru 2004 na Nově, ale to zas byla docela sranda ty jejich řeči poslouchat :)).
Co jsem se tak koukal na youtube, tak naopak hodně špatně komentují např. Švédi, kteří při olympijském triumfu v r. 2006 po skončení zápasu řekli jen : "cha cha cha cha" a byl konec. Ve srovnání s naganským "Přepiště dějiny..." to působí opravdu trochu směšně.
Moc se mi nelíbí ani kanadští a američtí komentátoři, které od sebe nerozeznám, protože mají všichni stejnou barvu hlasu :D, ale je pravda, že v NHL občas zařvat umí (jak ostatně uvidíte ve videu).
Bezkonkurenční je asi finský komentátor z něhož lítají slova s kadencí kulometu a po vstřelené brance si říkáte, že musí mít fakt silné srdce, protože normální smrtelník by po takovém výkonu určitě dostal infarkt.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je nejlepší českej golman současnosti?

Ondřej Pavelec 27.3% (6)
Tomáš Vokoun 27.3% (6)
Dominik Hašek 22.7% (5)
Marek Schwarz 0% (0)
Jakub Štěpánek 13.6% (3)
Alexandr Salák 9.1% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama