LG hockey games 2010

3. května 2010 v 18:54 | Yoh |  Novinky
Jaká je naše bilance v celkovém součtu umístění na Euro hockey tour od jejího založení roku 1996? Jednou první, jednou druzí, osmkrát třetí a pětkrát poslední. I když jsme v letošní sezóně začali velice nadějně a z domácích Czech hockey games jsme si odvezli 8 z 9 bodů, na dalších turnajích už čeští hokejisté na úspěch nenavázali a už tradičně obsadili konečné 3. místo.
eht
Pod perexem najdete shrnutí turnaje a video. 


Před nadcházejícím MS nás však zajímají především švédské LG hockey games, na kterých jsme po výhře nad Švédy a Rusi obsadili sympatické 2. místo.
Většina fanoušků je zvyklá na to, že mnoho hráčů z EHT se na světový šampionát nakonec vůbec nepodívá, letos je ale situace jiná. Po bombardaci omluvenek, které se ze zámoří snesli na Růžičkovu hlavu mají totiž šanci i hráči, kteří s účastí na mistrovství světa vůbec nepočítali.
Na švédských hrách se tedy chtěli ukázat v co nejlepším světle aje pravdou, že se jim to v mnoha případech skutečně podařilo.Líbila se mi hra např. Ondřeje Němce, Blaťáka, Kašpara...nezklamal ani Jakub Voráček z Columbusu.
Největší podlí na vítězstvích pak měl Ondřej Pavelec, který zachytal opravdu skvěle a dokonce se dostal i do all-star týmu turnaje. Tomáš Vokoun byl na olympijských hrách ztělesněním jistoty, ale čtvrteční zápas proti Finsku mu až tak nevyšel. Uvidíme, jak zachytá na MS, od Vladimíra Růžička už má přislíbenou roli brankářské jedničky.

Obrovskou výhodou tohoto týmu by na MS mohla být sehranost a chuť bojovat o co nejlepší výsledek. Pouhé 4 posily z NHL posíli naposledy naší reprezentaci v roce 2000 a i přesto dokázal tehdy velmi podce'novaný tým vybojovat zlatou medaili. Kdo ví, třeba to vyjde i letos :).


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kdo je nejlepší českej golman současnosti?

Ondřej Pavelec 27.3% (6)
Tomáš Vokoun 27.3% (6)
Dominik Hašek 22.7% (5)
Marek Schwarz 0% (0)
Jakub Štěpánek 13.6% (3)
Alexandr Salák 9.1% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama