Ti, co mi změnili život: díl 1. - GAPA

22. února 2011 v 17:56 | Yoh |  Povídání mimo mísu
V této rubrice se vás v několika kapitolách pokusím seznámit s lidmi, kteří mě nějakým způsobem ovlivnili. Nebylo jich zrovna málo, ale vyberu ty, kteří mi v paměti uvízli nejvíc. Uvidíme, kolik detailů jsem si o nich zapamatoval.
Budu je brát různě na přeskáčku, tak v tom nehledejte žádný systém.

GAPA

přezdívka: Gapa
čas seznámení: 2.třída (7 let)
nezapomenutelný okamžik: kousanec do lýtka

ga
 Gapa pod perexem


Začnu člověkem s kterým jsem strávil 4 nezapomenutelné měsíce, do dnes nevím, jak se jmenuje, a za celou dobu našeho "vztahu" jsem s ním neprohodil jediné slovo. Možná si říkáte, proč o něm sakra píšu, uznejte ale, že kdyby se vám úplně neznámý kluk zakousl do nohy, taky byste na něho nezapomněli.

"Proč to dělá? Odkud utekl? Ze Zoo?" míhalo se mi hlavou, zatímco se Gapa prohryzával blíž a blíž k lýtkové kosti. Nakonec, k mé velké radosti, zakročila třídní učitelka a nešťastného Gapu odvedla do ředitelny.

Asi je vám jasné, že od té doby jsem s ním nebyl zrovna v přátelském vztahu. Ačkoliv jsem zpočátku uvažoval o pomstě, brzy jsem své snahy zanechal. Byl zkrátka nad naše (nesnášela ho celá parta, škola, svět...) síly. Pokud jste ho potkali na chodbě, mohli jste mluvit o štěstí - Jen se na váz zazubil svými šavlovitými tesáky a šel dál. Horší už to bylo na schodech. To po vás klidně skočil, chytil vás za nohy a jako štvanou zvěř vás táhl až do přízemí. :D

Ptáte se, jak tenhle "klučina" vypadal? Ehmm..zajímavě. Šlo bezpochyby o jednoho z největších zastánců darwinovy teorie. Ne, že by tenhle pojem někdy slyšel nebo s ním dokonce sympatizoval, ale jeho vzhled byl dokonalým příkladem opičího mužíka. To ostatně dokazuje i přiložený obrázek, na kterém sice není skutečný Gapa, klidně byste ho ale mohli zaměnit za fotografii z rodinného alba a ani členové jeho tlupy by si změny nevšimli.

Stejně rychle jako se Gapa ve škole objevil, také zmizel. Tentokrát se zakousl do stehna mého kamaráda a tím si definitivně zpečetil vyloučení ze školy.
Nevěřím, že Gapu ještě někdy uvidím.. Kdyby jo - určitě ho poznám. A tentokrát si svoje lýtko budu bránit.


  
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama