Březen 2011

Zpověď

24. března 2011 v 23:40 | Barboocha |  Povídání mimo mísu
Ahoj Vojtí,

asi se divíš, co to tu máš za článek. No už je to tak, hacknula jsem se ti sem, drze a bez dovolení. Ale kdybych se dovolila, už by to nebylo překvapení. Tak snad se nezlobíš. A jestli, tak snad ne moc. :)

Něco jsem ti slíbila a já sliby plním, tak je to tu pro tebe. Asi to nemá cenu říkat (chápej psát), ale mám tě ráda. :) Jak brzy zjistíš, tak jsem i vždycky měla. Abych byla upřímná, nechce se mi, dávat ti to číst. Je to takové niterní. : )) Ale co, no.

Takže doporučuji podívat se pod perex. :)

Slovensko má novou hokejovou hymnu!

18. března 2011 v 14:56 | Yoh |  MS 2011

Hymna letošního mistrovství světa

Poslední dobou se stalo pravidlem, že každou větší sportovní akci doprovází vlastní hymna. Nedávno se do podobného podniku pustila například Shakira se svým chytlavým Waka Waka či německá skupina Scooter podporující své hokejisty na loňském mistrovství světa.

Nikoho tedy nepřekvapí, že i Slováci nazpívali svou oslavnou ódu. A ne jednu!

Pod perexem se můžete podívat na oficiální píseň od zpěvačky Krystýny (Life is game) i na verzi nazpívanou slovenskými rapery z A.M.O.


Jágr vs. Kysela - Hlasujte pro nejhezčí český gól: 4. čtvrtfinále

12. března 2011 v 11:05 | Yoh |  Rekordy české reprezentace

Jaromír Jágr vs. Robert Kysela

4. čtvrtfináleV posledním kole si to rozdá nádherné sólo Jaromíra Jágra (v americké televizi ho diváci v roce 1998 zvolili gólem roku) a slavný nájezd Roberta Kyseli, jenž rozhodl o vítězství Litvínova ve čtvrtfinálové sérii proti Spartě.
Ve třetím videu se můžete podívat na provedení stejného kousku v režii Marka Malíka v dresu New York rangers.
Hlasovat můžete pro všechny tři akce (body pro nájezd Malíka a Kyseli se budou sčítat - jde jen o to, v jakém provedení se vám gól líbí více)

Videa + hlasování pod perexem

filmová RECENZE: Nepřemožitelný

6. března 2011 v 23:18 | Yoh |  Povídání mimo mísu

Nepřemožitelný


Co byste dělali, kdyby vás během jednoho týdne opustila manželka, přišli byste o práci a museli si vydělávat jako barman pracující na dvě špatně placené směny? Asi byste neskákali radostí. Všechno zlé je ale k něčemu dobré a v americkém filmu Nepřemožitelný to platí dvojnásob. Své by o tom mohl vyprávět Vince Papale - největší fanoušek Philadelphia Eagles, který se díky nepřízni osudu naštve na celý svět a rozhodne se zkusit štěstí ve veřejném náboru slavného fotbalového týmu. Týmu, jenž je na tom snad ještě hůře než Papale ve svém zpackaném životě.

Celá recenze pod perexem

Prospal vs. Eliáš: Hlasujte pro nejhezčí český gól - 3. čtvrtfinále

4. března 2011 v 13:08 | Yoh |  Rekordy české reprezentace

Václav Prospal vs. Patrik Eliáš

3. čtvrtfinále


V minulém kole zvítězila individuální akce Aleše Hemského. Dnes se podíváme na dva kombinační góly, které nám ukáží chytrost českého hokeje.
Reprezentační ťukec vám předvedou Radek Dvořák s Václavem Prospalem a Eliášova přesilovková formace.
Koho z nich pošlete do semifinále?

obě soutěžní akce + hlasování pod perexem

Americká brutalita nebo promyšlený taktický sport?

1. března 2011 v 23:14 | Yoh |  Povídání mimo mísu
Násilí, brutální černoši, steroidy, žádná pravidla ... to vše se většině Čechů vybaví při pomyšlení na americký fotbal - v Evropě nepříliš populární hru, která si však v poslední době získává čím dál více fanoušků.


celý článek + video pod perexem