Duben 2011

Dnes začíná mistrovství světa! Poprvé na Slovensku!

30. dubna 2011 v 0:32 | Yoh |  MS 2011
Tak jsme se konečně dočkali! Poprvé v historii se mistrovství světa koná v zemi našich východních sousedů, a už teď je jasné, že označení "hokejová země", které se objevuje v každé televizní upoutávce, není žádnou nadnesenou frází.
Proti Slovincům vytvořili domácí fandové skvělou atmosféru, a i s jejich přispěním vydřel slovenský tým cenné vítězství 3:1. Rusové navíc senzačně podlehli houževnatě hrajícím Němcům, čímž poměrně značně zamotali další dění ve skupině A.

Uvidíme, zda čeští i slovenští hokejisté využijí domácí atmosféry a my se tak po dlouhých 10 letech dočkáme československého finále. Lépe by tohle MS dopadnout nemohlo :).

pode perexem video - slovensko na ms 2011

Něco o mně - Yoh

23. dubna 2011 v 0:22 | Yoh |  Povídání mimo mísu
Něco o mně
.
Pár lidí mi vyčítalo, že na blogu chybí jakákoli zmínka o autorovi a že tudíž nevědí, jestli mají tu čest s klukem, s holkou nebo třeba s důchodcem! Že neví, z jakého jsem města, kam chodím na školu, jakou mám barvu očí, vlasů, uší...zkrátka, že jsem jeden z těch anonymů, kteří na sebe za žádnou cenu nic "neprásknou".
Proto jsem zkopíroval jeden dotazník, který vám mojí osobu (pokud budete chtít) trochu přiblíží.
Koukněte pod perex :).

filmová RECENZE: Jaro, léto, podzim, zima...a jaro

12. dubna 2011 v 21:13 | Yoh |  Povídání mimo mísu

Jaro, léto, podzim, zima... a jaro

Každý asijský film, ať už povedený nebo ne, působí na českého diváka zvláštním, často zcela unikátním dojmem. I přes globalizaci, která postupně zahlcuje i ty nejvzdálenější kouty světa, se tak díky snímkům jako Jaro, léto, podzim, zima a jaro, můžeme ponořit do tajemného světa východu a zamyslet se nad věcmi, které během každodenního života přehlížíme nebo si jich prostě ani nevšimneme.


recenze + trailer pod perexem

To je českej hokej!

7. dubna 2011 v 17:46 | Yoh |  Má videa :)

To je českej hokej! (VIDEO)

Po dlouhý době jsem zase vytvořil video na youtube. Inspirovala mě soutěž o nejhezčí český gól, takže se v této nahrávce můžete podívat na to nejlepší, co naši hráči v poslední době na ledě předvedli. A že toho není zrovna málo! :)