Ti, co mi změnili život: 2. díl - Lukáš

27. července 2011 v 14:49 | Yoh |  Povídání mimo mísu
V této rubrice se vás v několika kapitolách pokusím seznámit s lidmi, kteří mě nějakým způsobem ovlivnili. Nebylo jich zrovna málo, ale vyberu ty, kteří mi v paměti uvízli nejvíc. Uvidíme, kolik detailů jsem si o nich zapamatoval.
Budu je brát různě na přeskáčku, tak v tom nehledejte žádný systém.

Lukáš

přezdívka: Donty
čas seznámení: 1. třída
První věc, na jakou si vzpomenu: Ninja parta, Strážci vesmíruKdyž odcházíte ze školky, musíte se vzdát spousty dobrejch věcí. Spousty hraček zdarma, pohodlí, kamarádů i neuvěřitelnejch blafů z jídelny. Tam jste mohli být čímkoliv - ráno Sindibád, dopoledne strážce vesmíru a odpoledne slavný fotbalista. Na základce se ale všechno mění.

Lukáše jsem poznal v první třídě a už od začátku mi byl dost sympatickej. Nejenže znal Strážce vesmíru, dokonce byl přesvědčen, že jeden z nich opravdu je! (Stejně jako já s bráchou :D). Okamžitě jsme tedy založili partu (Ninja) a vyhlásili konkurz na zbylé 3 strážce.

Brzy nás bylo všech šest, a tak nám nebrálo nic, abychom se pustili do práce. Každý člen měl asi 12 odznaků, které za žádnou cenu nemohl ztratit. (Jinak mu hrozily docela nepříjemný tresty - zavázání tkaniček k sobě, zamknutí na dívčích WC apod.), kromě toho jsme neustále válčili s ostatními třídami. A bylo nám jedno, jestli jsou to druháci nebo deváťáci, i když jsme občas dostali klepec :D. Tohle období je asi jediný, kdy jsem se docela pravidelně pral ( i když pral je možná silný slovo, podívejte se na youtube na bojový umění skutečných strážců vesmíru. Docela dobře jsme je napodobovali :D).

I když se nakonec naše parta ve 3. třídě rozpadla a s Lukášem jsem se až do deváté třídy skoro nebavil, vždycky si budu vážit toho, co dokázal udělat pro kamarády. Nikdy nás nezradil a když jsme se dostali do průšvihu a chytili jen jeho, nesnažil se svalit vinu na jinýho. Takových lidí už dneska tolik není. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kissy Kissy | Web | 27. července 2011 v 14:56 | Reagovat

Ahoj, hledám nové lidi.. Jestli máš zájem koukni se ke mě na blog :)

2 Jana Šimečková Jana Šimečková | Web | 27. července 2011 v 14:58 | Reagovat

Ahoj. Narazila jsem na bezva stránku, kde si můžeš vydělat nějakou tu kačku. Za registraci obdržíš hned 100kč. Nic tě to nebude stát,jen budeš přijímat reklamní maily,za které budeš dostávat peníze,za jeden mail až 5kč. Není to moc, ale aspoň něco. Já jsem s tím zatím spokojená. Za zkoušku nic nedáš. Mmm..co ty na to? Měj se. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama