Ti, co mi změnili život: Díl 5. - Moje první hokejka

25. listopadu 2011 v 14:05 | Yoh |  Povídání mimo mísu
V této rubrice se vás v několika kapitolách pokusím seznámit s těmi, kteří mě nějakým způsobem ovlivnili. Nebylo jich zrovna málo, ale vyberu ty, kteří mi v paměti uvízli nejvíc. Uvidíme, kolik detailů jsem si o nich zapamatoval.
Budu je brát různě na přeskáčku, tak v tom nehledejte žádný systém.

Moje první hokejka

přezdívky: hokejka, hokejka na kačáckej hokej
čas seznámení: 3 - 4 roky
první věc, na kterou si vzpomenu: používal jsem jí spíš jako šikovnou věc, o kterou se dalo opřít, když udržení rovnováhy na ledě bylo tak těžký

já a můj brácha :D
zbytek článku pod perexem


Není lehký vzpomenout si na věc, kterou jste už víc než 10 let neviděli, ale když jde o hokejku, možný to je :D.
Taťka z nás od malička chtěl mít hokejisty, a tak nás bral na led hned, co jsme udělali své první krůčky. (Podle mě jsme se naučili dřív bruslit). Jak můžete vidět na fotce, v žádnym případě to nebylo lehký, i když náznaky pohybu ála Sydney Crosby tam vidět jsou :D.

K našemu velkému zklamání jsme ale místo hokeje začali hrát fotbal (hokej byl v devadesátých letech opravdu jen pro docela úzkou skupinku lidí :/). Nikdy jsem k míči nenašel cestu a později jsem s ním sekl a začal hrát alespoň florbal. To brácha byl rozenej fotbalista - letos si s kámošema dokonce založil vlastní tým na malou kopanou - FC Nutrie :D.
Do dnes nevím, jestli to, že ze mě nakonec nevyrostl hokejista je špatně nebo dobře. Možná bych stejně nevydržel hrát až do dneška, protože jejich tréninky nepatří k nejpříjemněšjším.

Jedno je ale jisté, hokej pro mě bude vždycky sport číslo jedna. :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 elll7 elll7 | Web | 25. listopadu 2011 v 17:58 | Reagovat

Pohyby alá Crosby tam jsou no :DD
Také jsem hrála fotbal,ale skončila jsem kvůli hokeji. Nestíhala jsem zápasy a hokej byl pro mě vždycky něco víc než fotbal.

2 hczlin hczlin | Web | 30. listopadu 2011 v 17:15 | Reagovat

pěkný článek ;) už sme si te taka přidali do sb ;) ja teda hokej ani fotbal nehrala protoze sem holka takze by me na to rodice nedali..ale kdybych se mela rozhodnout sama tak bych chtela se aspon naucit hokej :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama