Prosinec 2011

Vánoce - hokejka s čepelí Nicklase Backstroma

25. prosince 2011 v 12:26 | Yoh |  Povídání mimo mísu

Asi před 2 týdny jsem si na betoně zlomil svojí starou dřevěnou hokejku KOHO. Párkrát už sice zlomená byla, ale taťka ji pokaždé slepil dohromady. Horší to bylo s čepelí..občas jsem nevěděl za jakou stranu hokejku držet, jak byla obroušená.

A včera jsem dostal KOMPOZITKU! Obrovskej rozdíl ve váze, tvrdosti a předevšim v odolnosti. Už se těšim, až ji vyzkoušim.
A má stejný zahnutí čepele jako hokejky Nicklas Backstrama, Joe Sakica nebo Naslunda!
Na beton už jí asi brát nebudu ..i když :D.

fotka pod perexem

filmová RECENZE - The Hole

24. prosince 2011 v 13:29 | Yoh |  Povídání mimo mísu

The Hole (2009)


Rodinný horor...zní to hrozně, ale z nějakého důvodu mě tenhle film zaujal.
Vzpomínáte na dobu, kdy vám bylo kolem 10 let a po setmění se okolní svět proměňoval v podivné místo, z jehož stínů ( ze skříně nebo z mezery pod postelí) mohlo vylézt v podstatě cokoliv a vás to ani přinejmenším nepřekvapilo?
Pokud ne, snímek amerického režiséra Joa Danteho vás do této doby přenese a ukáže, jaké by to bylo, kdyby se nejhorší dětské fantazie proměnily ve skutečnost.


pokračování recenze pod perexem


Ti, co mi změnili život: Díl 6. - Kája

17. prosince 2011 v 23:11 | Yoh |  Povídání mimo mísu
V této rubrice se vás v několika kapitolách pokusím seznámit s těmi, kteří mě nějakým způsobem ovlivnili. Nebylo jich zrovna málo, ale vyberu ty, kteří mi v paměti uvízli nejvíc. Uvidíme, kolik detailů jsem si o nich zapamatoval.
Budu je brát různě na přeskáčku, tak v tom nehledejte žádný systém.

Kája

přezdívky: Smíšek
čas seznámení: 12 let, ale skamarádili jsme se později
první věc, na kterou si vzpomenu: taneční, hory v sedmičce, Karlovy Vary, Praha


pokračování pod perexem


Reklama na hokej aneb finále MS 2008

6. prosince 2011 v 15:47 | Yoh |  MS 2008 Kanada

Kanada vs. Rusko

finále MS 2008

Říká se, že finále bývá taktický souboj, který příliš pohledných akcí nepřináší, a musím říci, že při sledování takového finále mistrovství světa ve fotbale (Nizozemsko - Španělsko), jsem se chvílemi doslova nudil. Není nic horšího, než
fotbal hraný od zadu. (viď Barcelono :D).


Mnohem dramatičtější průběh často přinese semifinále nebo čtvrtfinále ( viz semifinále Čr - kanada v Naganu nebo čtvrtfinále proti Rusku v r. 2006)
Existují ale výjimky a jednou z nich je bezpochyby finálová přestřelka mezi domácí Kanadou a nabuzeným Ruskem z roku 2008.

Ačkoli Kanada vedla 3:1 a později 4:2, o osudu finále 2 trefami rozhodl jediný muž - Ilya Kovalchuk. (tehdy jsem mu to ještě přál :D)

Nejhezčí momenty z finále pod perexem