Ti, co mi změnili život - 7. díl: Pepa

9. června 2012 v 2:38 | Yoh |  Povídání mimo mísu

Pepa

čas seznámení: před pár rokama
přezdívky: Pepí :D
první věc na kterou si vzpomenu: hřiště, hřbitov, dodávka s pečivem, snad všechny sportyJe to sice celkem nedávno, co jsem Pepu poznal, i tak se mi ale zdá, že se známe celou věčnost.. Mezi ty, kteří mi "změnili život" ale určitě patří.

Jak bych ho popsal?
Nejlepší kámoš i trošku zrádce :D, kluk s kterým se můžu bavit t o čemkoli nebo o ničem... člověk, kterýho jsem si hodně oblíbil, i když mě někdy trochu štve - Pepa.
Spousta paradoxů, ale myslím, že přesně takový je i naše přátelství.

Poprvý jsme se potkali na hřišti (a hned napoprvý nás z něho vyhodila policie - zatím totiž nebylo přístupný veřejnosti :D), od začátku mi byl ze všech nejsympatičtější, připadal mi jinej než ostatní - chytrej ale ne namyšlenej...ale rozhodně bych si tehdy nevsadil, že spolu nakonec strávíme tolik času.Zážitků, které jsem s Pepou nasbíral je fakt spousta. Koupání v Hajdovci, stezka smrti, noční horory, karetní mánie, kombinace ve všech sportech (i když většinou bez gólů :D), to všechno by bez něho nebylo ono. Nevím jak to dělá, ale dokáže oživit každou společnost a proto je taky mezi ostatníma oblíbenej. Kromě toho mu věřím, patří mezi pár lidi, kterým bych se nebál říct vážně důležitý tajemství.
Někdy mě sice štve, (hodněkrát jsem se mu to snažil dát najevo a nebavil jsem se s nim, ale on to stejně přešel - zdá se mi, že si asi s ničim moc neláme hlavu :D) ale i to k němu patří.

Je jasný, že tohle období asi jednou skončí a oba se posunem někam dál, ale na těch pár let strávených vedle něho jen tak nezapomenu.
S nikým už si asi nezahraju florbal, fotbal, basket, tenis a inline hokej ve stejnej den a nakonec si nezaběhám 15 koleček po 200 metrech. A jen málokoho si k sobě pustím tak blízko.¨

Díky Pepovi jsem poznal přátelství zase z trochu jiný strany, a vím, že pořád existujou lidi, pro který stojí něco obětovat.
Je jeden z nich.

(když seš sám sebou, seš skvělej...na nikoho si hrát nemusíš)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama